Premium Mobile

Premium Mobile daje 10 GB za 0 zł

Pandemia trwa. Właściwie dopiero się rozkręca. W związku z tym z każdej strony słyszymy: #zostańwdomu. No i zostajemy. Wspomnianą akcję wspierają celebryci i wiele wielkich firm. Zaliczają się do nich największe sieci komórkowe w Polsce, czyli Plus, Play, Orange i T-Mobile. Przygotowali dla klientów różne promocje, związane zwykle z internetem, żeby zachęcić ich do pozostania w domach. Tymczasem okazuje się, że nie tylko wielcy dają coś swoim klientom. Zrobił to także znany operator wirtualny – Premium Mobile. Właśnie teraz, w czasie pandemii daje klientom 10 GB za 0 zł. Zobaczcie na jakich zasadach!

Premium Mobile daje 10 GB za 0 zł

Premium Mobile 2 kwietnia wystartowało z promocją w ramach akcji #zostańwdomu. Promocja dotyczy wszystkich posiadaczy ofert Freedom (FreedomPL, Freedom1, Freedom2, Freedom3). To miło, że promocja nie została skierowana do jakiejś szczególnej grupy, np. do posiadaczy najdroższego abonamentu. Na równi mogą z niej skorzystać osoby, które płacą za abonament 16,70 zł i te, które wydają na niego 29,70 zł. A co trzeba zrobić, żeby otrzymać gratisowe 10 GB?

Trzeba na swoim smartfonie wpisać kod: *121*11*11#?. Dzięki niemu pakiet zostanie aktywowany. Żeby sprawdzić ile jeszcze z tych GB-ów zostało, można użyć kodu: *121#.

A teraz ważna informacja: niezależnie od tego kiedy aktywuje się pakiet, trzeba go wykorzystać do 30 kwietnia 2020 r. Dlatego im wcześniej, tym lepiej.

Druga ważna informacja: bonusowe 10 GB będzie zużyte dopiero po wykorzystaniu podstawowego pakietu internetowego.

Musicie przyznać, że to miły gest ze strony Premium Mobile (zobaczcie Premium Mobile opinie). W obecnych okolicznościach, każde 10 GB jest na wagę złota.;)

1 Comment

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.