oferty na kartę

Najlepsze oferty na kartę u wielkiej czwórki

Oferty na kartę wcale nie tracą na popularności. Jeśli sami z nich korzystacie, a skoro czytacie ten tekst, to zapewne tak jest, to sami rozumiecie dlaczego. Oferta na kartę daje możliwość dokonywania zmian, czyni nas bardziej niezależnym od operatora bo nie mamy z nim żadnej umowy. a do tego płacimy kiedy chcemy i ile chcemy. Operatorzy są świadomi zalet ofert postpaidowych dlatego chętnie komponują nowe dla swoich klientów. Dziś spojrzymy na najtańsze oferty na kartę u wielkiej czwórki, czyli w Play, Plusie, T-Mobile i Orange.

Oferty na kartę – Play

Play na kartę – co obejmuje oferta tego operatora? Jedną z naszym zdaniem najkorzystniejszych propozycji tego operatora jest ta, w której dostajemy 10 GB internetu, nielimitowane połączenia i SMS-y za 25 zł. Nie uświadczymy tu jednak MMS-ów. Na szczęście dziś jest tyle komunikatorów, które zastępują MMS-y , że nie jest to jakaś wielka strata.

Oferta na kartę – Plus

Oferta na kartę Plusa wydaje się być bardziej korzystna. Za 25 zł dostajemy nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, 10 GB internetu a do tego darmowy transfer na Facebook, Viber, Messenger, Plus Music i Ipla. Sami widzicie, że propozycja Plusa jest bardziej korzystna…

Oferta na kartę – T-Mobile

T-Mobile nie odstaje cenowo od reszty konkurencji. U niego także dostaniemy ofertę za 25 zł. I w zasadzie jest niemal identyczna jak w Play. Mamy tu więc nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB internetu. Nie mamy za to MMS-ów.

Oferta na kartę – Orange

Oferta Orange natomiast, wyróżnia się na plus. Co prawda cena taka, jak u konkurentów, ale internetu otrzymujemy więcej. Na początek jest to 10 GB, ale ta liczba wzrasta ostatecznie do 20 GB. No i poza nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami mamy też nielimitowane MMS-y.

Spośród najtańszych ofert na kartę, chyba najbardziej interesujące wydają się te skrojone przez Orange i Plusa. Oczywiście każdy z operatorów w swojej ofercie ma więcej różnych postpaidowych wariantów, ale chcieliśmy przedstawić te, które są najtańsze, mają ważność 30 dni i oferują nielimitowane połączenia oraz SMS-y. A Waszym zdaniem jaka jest najlepsza oferta na kartę?

Zobacz też zestawienie telefonów w 2018 roku

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.